Kręgielnia Słoneczny Park

Księga gości

Zapraszamy Państwa do opisywania w księdze gości wrażeń z gry i czasu spędzonego w naszej kręgielni. Dziękujemy za opinie i uwagi.

17 komentarzy do “Księga gości”

 1. byłem, widziałem, kilka strików odnotowałem – całość na duży plus, w końcu można gdzieś w brzegu się zabawić nie siedząc w oparach dymu

 2. Dzisiaj pierwszy raz 3 striki pod rząd. Szkoda, że wynik końcowy tylko 149ptk. To i tak mój nowy rekord. Jestem ciekaw jak by mi szło z własną kulą?

  Kręgielnia to świetny pomysł, nareszcie coś innego w naszym mieście. Duży plus dla Pań z szefostwa.
  A liga to świetny pomysł. 😉

 3. Zorganizowaliśmy w kręgielni urodziny dla dziecka. POLECAM ten pomysł każdemu, kto szuka świetnej zabawy dla dzieciaków. Świetna, profesjonalna i miła obsługa. Po prostu SUPER!!!

 4. Sympatyczni właścicele Słonecznego Parku pomogli nam zorganizować urodziny naszego Syna już drugi rok z rzędu. Wszyscy byłiśmy bardzo zadowoleni. Dziękujemy!

 5. Jedyne takie miejsce w Brzegu gdzie można wyrwać się ze znajomymi i spędzić miło czas. Pełna kultura, bardzo miła obsługa oraz zakwasy gwarantowane po kręglach ale było warto już czekam na następny weekend 🙂

 6. Najlepsze miejsce w Brzegu gdzie można spokojnie wypić browara i pograć z kumplami w bilarda. Super zadbany i profesjonalny sprzęt.
  Następnym razem spróbujemy kręgli bo widząc po ludziach, że to zabawa przednia.

 7. Rewelacja pełna kultura. A te promocje co maja po prostu rewelacja. Wczoraj po raz kolejny trafiłam promocje -50% za kolejną godzinę gry w kręgle 🙂 Oby tak dalej.
  Pozdrawiam
  Jola

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *