Kręgielnia Słoneczny Park

Strefa dla firm

SZANOWNI PAŃSTWO!

Jeżeli myślą Państwo o zorganizowaniu spotkania motywacyjnego, bankietu, imprezy integracyjnej lub sportowej, to doskonale Państwo wybrali.

Organizujemy między innymi:

Klienci są przez nas kompleksowo obsługiwani, tak aby nie musieli się martwić o przekąski, dobry alkohol, miłą atmosferę.

Dodatkowo oferujemy:

W ramach pakietu socjalnego lub jako dodatkowy element motywacyjny mogą Państwo zaproponować swoim pracownikom i klientom kupony na grę w kręgle lub bilard. Każdy kupon upoważnia do jednej godziny gry. Gwarantujemy atrakcyjne rabaty od standardowych cen.

ORGANIZUJEMY:

LIGA BIZNESOWA

Brzeska Liga biznesowa

Szanowni Państwo

Od ……………2021r rozpocznie się I edycja BRZESKIEJ LIGI BIZNESOWEJ dla firm. Spotkania odbywać się będą co poniedziałek o godz. 19:00 i potrwają przez trzy miesiące. Każda z firm może wystawić od jeden do trzech drużyn cztero-sześcio osobowych.

W ramach ligi biznesowej zapewniamy:

Udział w lidze to nie tylko duża dawka sportowych emocji, ale świetny sposób integracji pracowników firmy oraz nawiązanie ciekawych kontaktów i znajomości. Koszt udziału w lidze to 50zł za każdy pojedynek od drużyny. Serdecznie zapraszamy do wspólnej zabawy.

LIGA AMATORSKA

Zorganizuj drużynę i walcz o puchar

Do gry zapraszamy zespoły 4-6 osobowe. Pragniemy stworzyć niepowtarzalny klimat rywalizacji sportowej w elitarnym gronie.

W ramach ligi zapewniamy:

Warto wybrać się do naszej kręgielni gdyż gra w turnieju bowlingowym to:

  • Duża dawka sportowych emocji;
  • Sposób na aktywny wypoczynek po pracy;
  • Ciekawe kontakty i znajomości nawiązywane w mniej tradycyjny sposób;
  • Możliwość pokazania firmy na płaszczyźnie rywalizacji sportowej;
  • Integracja pracowników firmy.

Jeżeli są Państwo zainteresowani ofertą, prosimy bez wahania skontaktować się z nami.